World for you
Welcome... This is world for you
Dobrodosli... Ovo je svet za vas
Registrujte se i uzivajte sa nama
World for you
Welcome... This is world for you
Dobrodosli... Ovo je svet za vas
Registrujte se i uzivajte sa nama
World for you
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

World for you

Welcome... This is world for you
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Ne volim da budim uspomene,sjedimo pa prica sama krene

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Mikica
Novi clan



Ime : Miljana
Posts : 15
Join date : 2010-01-15

Ne volim da budim uspomene,sjedimo pa prica sama krene Empty
PostSubject: Ne volim da budim uspomene,sjedimo pa prica sama krene   Ne volim da budim uspomene,sjedimo pa prica sama krene Icon_minitimeFri Jan 15, 2010 3:13 pm

“Ne volim da budim uspomene,sjedimo,pa prica sama krene.”
Kazu,najteze je pricati o gubicima..I ja se slazem sa tim..Treba imati i snage i volje,da se sjetis necega loseg.Tako,ja prvi put,skupljam snagu,i iskreno iz srca pisem o osobi,koja mi je promijenila pogled na zivot.
…Obican dan.Dosla sam po obicaju na fejsbuk,da ubijem vrijeme.Vidjela sam,zahtjev za prijateljstvo..Dvoumila sam se da li da prihvatim ili ignorisem,i nakon nekog vremena sam ipak prihvatila…Ime Nicola,a prezime cudno..Nisam bila sigurna da li se poznajemo..Odlucila sam da je pitam,i otklonim svoje sumnje..Ne,nikada se nismo upoznale..Nego,jednostavno..Zamjenila me sa nekim drugim..Ipak,to nas nije sprijecilo,da se bolje upoznamo..Bile smo toliko razlicite,da sam se ponekad zapitala:”Zaboga,kako ja mogu da se uopste dopisujem sa njom?”U pocetku mi je bilo cudno njeno shvatanje zivota,i svega onoga sto je oko nas.Vremenom sam shvatila,da je ona donekle u pravu,i da ja gledam svijet kroz “ruzicaste naocale”.Pocela sam intenzivnije da se dopisujem sa njom.Pocela sam prvi put u zivotu da shvatm njen svijet.Svijet alkohola i droge,seksa i ubistava.Pisala bi mi,i pisala o tome..A ja bih,ponekad stidno ubacila:”Ok”,ili “Zao mi je”.Takodje mi je pricala price “njenih prijatelja”-narkomana.Uglavnom,svaka je licila na onu prethodnu.Svi oni koji su se prepustili ovome,bili su sami,napusteni,siromasni..Ili je sve to bilo samo u njihovoj glavi?!Takodje mi je rekla da je i ona veoma usamljena,i da se prepustila alkoholu,a ubrzo i drogi.Javljala sam joj se sve cesce,govoreci da sam uvijek tu.Htjela sam da je izvadim iz tog svijeta droge,iako je bilo kasno.Davala sam joj uvijek jake dokaze zasto da to ne radi..Ali sam i sama nalazila jace razloge protiv toga..Pobijala sam sama svoju teoriju..I dalje smo se dopisivale,ali to nije bilo isto kao prije.Jednom prilikom mi je rekla;..”World is cruel,my little..Be careful..”Nisam znala sta mi porucuje time..Samo sam znala,da su samoubistva u njenoj druzini bila cesca nego prije;a to je ostavilo veliki pecat na njoj.To je dovelo do toga,da i ona to ucini.Napisala je oprostajno pismo,cijeg se teksta ne sjecam u potpunosti…Samo rijeci na kraju;”World is cruel,my little,be careful..”Prva misao nakon tog citanja bila je;”Djubre,prosvirala je sebi glavu!”Zatim sam briznula u plac.Ponijela se tako djetinjasto..I znam zasto je to uradila…Da skrati muke…Umrla bi prije ili kasnije,od droge,ili neceg drugog..Prosla je godina od toga…A ja jos uvijek nisam navikla bez njenih prica,o strani zivota,koju do tada nisam znala..I dalje cekam deset sati uvece,da se uloguje na fejs,i da dugo,dugo chatujemo...Zavrsicu ovo jednostavno,njenim rijecima;”Life is a game.You must play..Play hard,play fast,play free,play dirty,play,just play”.
Back to top Go down
*♥*!wana*♥*
Admin
*♥*!wana*♥*


Ime : Ivana
Posts : 101
Join date : 2010-01-14
Age : 30

Ne volim da budim uspomene,sjedimo pa prica sama krene Empty
PostSubject: Re: Ne volim da budim uspomene,sjedimo pa prica sama krene   Ne volim da budim uspomene,sjedimo pa prica sama krene Icon_minitimeFri Jan 15, 2010 4:28 pm

Vec nekoliko puta rekla: Extraa Smile
Back to top Go down
https://world-for-you.forumotion.com
.:vondy:.
Novi clan
.:vondy:.


Ime : Marija
Posts : 24
Join date : 2010-01-15

Ne volim da budim uspomene,sjedimo pa prica sama krene Empty
PostSubject: Re: Ne volim da budim uspomene,sjedimo pa prica sama krene   Ne volim da budim uspomene,sjedimo pa prica sama krene Icon_minitimeSat Jan 16, 2010 3:57 am

Super je xDD
Back to top Go down
Mikica
Novi clan



Ime : Miljana
Posts : 15
Join date : 2010-01-15

Ne volim da budim uspomene,sjedimo pa prica sama krene Empty
PostSubject: Re: Ne volim da budim uspomene,sjedimo pa prica sama krene   Ne volim da budim uspomene,sjedimo pa prica sama krene Icon_minitimeSat Jan 16, 2010 8:13 am

Hvala :** Smile
Back to top Go down
^^DeMetri@^^
Novi clan



Ime : Demetria
Posts : 20
Join date : 2010-01-18

Ne volim da budim uspomene,sjedimo pa prica sama krene Empty
PostSubject: Re: Ne volim da budim uspomene,sjedimo pa prica sama krene   Ne volim da budim uspomene,sjedimo pa prica sama krene Icon_minitimeTue Jan 19, 2010 7:43 am

cool
extra je!
Back to top Go down
Mikica
Novi clan



Ime : Miljana
Posts : 15
Join date : 2010-01-15

Ne volim da budim uspomene,sjedimo pa prica sama krene Empty
PostSubject: Re: Ne volim da budim uspomene,sjedimo pa prica sama krene   Ne volim da budim uspomene,sjedimo pa prica sama krene Icon_minitimeTue Jan 19, 2010 8:09 am

Hala.. :*
Back to top Go down
Sponsored content





Ne volim da budim uspomene,sjedimo pa prica sama krene Empty
PostSubject: Re: Ne volim da budim uspomene,sjedimo pa prica sama krene   Ne volim da budim uspomene,sjedimo pa prica sama krene Icon_minitime

Back to top Go down
 
Ne volim da budim uspomene,sjedimo pa prica sama krene
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Zato sto te volim (Gijom Muso)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
World for you :: Fun world :: Umetnicki kutak-
Jump to: